המקום הנמוך בעולם

בואו לצוף ולהירפא במימי ים המלח המיוחד במינו והנמוך בעולם. בזמן שאתם מבקרים באזור, הכנו עבורכם מקום ללון בו, מקום שיענה על הצרכים שלכם ללא צורך להוציא הון בבית המלון. במקום הנמוך בעולם יש מגוון של אפשרויות לינה מותאמות לכל צורך. מיחידות משפחתיות, יחידות לקבוצות יותר גדולות, ועד לחדרים זוגיים פרטיים זולים יותר, עם מקלחת, שירותים ומטבח משותפים (מחוץ לחדר).

אודות

בואו לצוף ולהירפא במימי ים המלח המיוחד במינו והנמוך בעולם. בזמן שאתם מבקרים באזור, הכנו עבורכם מקום ללון בו, מקום שיענה על הצרכים שלכם ללא צורך להוציא הון בבתי המלון.

במקום הנמוך בעולם יש מגוון של אפשרויות לינה, מיחידות משפחתיות, צימרים, ועד לחדרים פרטיים זולים יותר עם מקלחת משותפת ומטבח משותף.

אנחנו מוקפים ביופי טבעי הכולל מעיין נסתר, הליכה קצרה אל סלע בצורת פטריה, מערות ונחלים. אנחנו גם מהווים בסיס טוב לשלל אטרקציות באזור, כגון מצדה, עין גדי, המכתשים ועין בוקק.

עם מחירים אטרקטיביים וארוחת בוקר מפנקת, איך אפשר שלא לרצות. אנחנו שמחים לשוחח ולמסור מידע ואנחנו לא נושכים. התקשרו אלינו בכל עת.

בין השירותים שאנו נותנים, ניתן למצוא גם: אירוח ליחידים, אירוח לקבוצות, אירוח משפחות, , מסעדה, אופניים להשכרה, מידע על האזור, בריכה, ג’קוזי ועוד…

תכנן חוויה בלתי נשכחת בים המלח היום!

אנחנו יכולים לעזור לך להתאים את השהות והחוויה שלך במסגרת התקציב שהוקצב לך.

Book Your Stay Now